Bizimlə həyatınız həmişə işıqlı olacaq!

Nazirlərin noyabr ayı üçün vətəndaş qəbulu cədvəli

106

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərləri tərəfindən 2022-ci ilin noyabr ayında şəhər və rayonlarda keçiriləcək vətəndaşların qəbulu cədvəlini təqdim edirik. 

S/n Qəbulun keçirildiyi

şəhər, rayon

Əhatə olunan

şəhər və rayonlar

Qəbulu keçirən mərkəzi icra hakimiyyəti orqanı və idarəetmə qurumu Qəbulun keçirildiyi

gün

Xaçmaz Xaçmaz, Şabran, Siyəzən ədliyyə naziri

Fikrət Məmmədov

03
Göyçay Göyçay, Ağdaş “Azəriqaz” İstehsalat Birliyinin baş direktoru

Ruslan Əliyev

10
Ağcabədi Ağcabədi, Ağdam, Laçın kənd təsərrüfatı naziri

İnam Kərimov

11
Göygöl Göygöl, Gəncə, Naftalan, Samux, Daşkəsən, Gədəbəy, Şəmkir, Kəlbəcər, Xocalı rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 11
Beyləqan Beyləqan, Füzuli, Xocavənd Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

Zaur Mikayılov

11
Şəmkir Şəmkir, Gədəbəy “Azərişıq” ASC-nin sədri

Vüqar Əhmədov

17
Ağdam (Quzanlı qəsəbəsi) Ağdam, Yevlax, Ağcabədi, Tərtər, Laçın Ali Məhkəmənin sədri

Ramiz Rzayev

18
Bərdə Bərdə, Tərtər energetika naziri

Pərviz Şahbazov

18
Astara Astara, Lənkəran, Lerik Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin sədri

Saleh Məmmədov

18
10. Ağcabədi Ağcabədi, Ağdam, Laçın İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin sədri

Zaur Əliyev

18
11. Sumqayıt Sumqayıt, Qubadlı Baş prokuror

Kamran Əliyev

22
12. Sabirabad Sabirabad, Saatlı, İmişli, Beyləqan, Xocavənd Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Mübariz Qurbanlı

23
13. Ağdam (Quzanlı qəsəbəsi) Ağdam, Ağcabədi, Laçın Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri Rövşən Rzayev 23
14. Masallı Masallı, Biləsuvar, Cəlilabad, Yardımlı Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

Arzu Rəhimov

24
15. İsmayıllı İsmayıllı, Şamaxı, Ağsu, Qobustan Qida Təhlükəsizliyi Agentliyinin sədri Qoşqar Təhməzli 24
16 Sumqayıt Sumqayıt, Abşeron, Qobustan, Qubadlı, Zəngilan daxili işlər naziri

Vilayət Eyvazov

25
17 Salyan Salyan, Neftçala ekologiya və təbii sərvətlər naziri Muxtar Babayev 25
18. Şəki Şəki, Oğuz, Qəbələ, Qax, Zaqatala, Balakən elm və təhsil naziri

Emin Əmrullayev

25
19. Qəbələ Qəbələ, İsmayıllı əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

Sahil Babayev

25
20. Gəncə Gəncə, Samux, Kəlbəcər fövqəladə hallar naziri

Kəmaləddin Heydərov

25
21. Samux Samux, Gəncə, Kəlbəcər gənclər və idman naziri

Fərid Qayıbov

25
22. Neftçala Neftçala, Salyan iqtisadiyyat naziri

Mikayıl Cabbarov

25
23. Füzuli (Horadiz şəhəri) Füzuli, Beyləqan, Xocavənd Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

Şahin Bağırov

25
24. Qax Qax, Şəki “Azərsu” ASC-nin sədrinin səlahiyyətlərini icra edən

Köçərli Həsənov

25
25. Şamaxı Şamaxı, Ağsu, Qobustan “Azəristiliktəchizat” ASC-nin sədrinin vəzifəsini müvəqqəti icra edən

İlham Mirzəliyev

25
26. Ağdaş Ağdaş, Göyçay Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

Bahar Muradova

28
27. Yevlax Yevlax, Mingəçevir, Bərdə, Tərtər mədəniyyət naziri

Anar Kərimov

29
28. Qəbələ Qəbələ, Oğuz Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri

Anar Quliyev

29

Qeyd edək ki, vətəndaşların qəbulu müəyyən edilmiş günlərdə saat 10:00-da başlayır.

Şərhlər bağlıdır, lakin trackbacks və pingbacks açıqdır.